Pi徠a Niedziela Wielkiego Postu
2 kwietnia 2017 r.

1. Dzi pierwsza Niedziela miesi帷a, po sumie b璠zie wystawienie Naj鈍. Sakramentu i Nabo瞠雟two z racji pierwszej Niedzieli miesi帷a.
  2. Gorzkie 畝le z kazaniem pasyjnym o godz. 17:30.
  3. Jutro Msza 鈍. wspominkowa - modli b璠ziemy si za naszych zmar造ch polecanych w wypominkach.
  4. Zebranie Rady Parafialnej i zespo逝 Caritas w czwartek o godz. 19:00 na plebani - zapraszamy.
  5. W przysz造 pi徠ek przed po逝dniem oko這 godz. 11:00 odwiedzimy osoby chore i w podesz造m wieku z Naj鈍. Sakramentem, prosimy o zg豉szanie tych os鏏 w zakrystii po Mszy 鈍.
  6. Droga Krzy穎wa w pi徠ek o godz. 17:15, na kt鏎 zapraszamy wszystkich, a przede wszystkim m這dzie i dzieci.
    Natomiast serdecznie zapraszamy na Drog Krzy穎w o godz. 19:00 w Niedziel Palmow, kt鏎 przygotowa豉 i poprowadzi m這dzie przygotowuj帷a si do Sakramentu Bierzmowania.
  7. Ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa mo積a sk豉da w zakrystii lub w kancelarii.
  8. Przysz豉 Niedziela jest Niedziel Palmow - czyli Niedziel M瘯i Pa雟kiej.
    Na ka盥ej Mszy 鈍. b璠zie po鈍i璚enie palm, natomiast przed Msz 鈍. o godz. 12:00 zgromadzimy si przed ko軼io貫m i tam rozpocznie si po鈍i璚enie palm, z po鈍i璚onymi palmami wejdziemy do ko軼io豉.
  9. Jeszcze w tym tygodniu mo積a przynosi paczki dla rodzin potrzebuj帷ych pomocy, oraz palemki zrobione przez dzieci, kt鏎e wezm udzia w konkursie.
  10. Mo積a sk豉da dobrowolne ofiary do puszki Caritasu znajduj帷ej si przy wyj軼iu, oraz zach璚amy do nabywania 鈍iec wielkanocnych, doch鏚 przeznaczony jest na pomoc potrzebuj帷ym.
  11. Dzi przypada 12-ta rocznica odej軼ia naszego Wielkiego Rodaka Ojca 安i皻ego 鈍. Jana Paw豉 II do Domu Ojca.
  12. Zach璚amy do czytania prasy katolickiej - Go軼ia Niedzielnego.